ŚWIADECTWA SNE

Data 10.06.2016
Kategoria

Kurs Nowe Życie (10-12.06.2016)

W dniach 10-12 czerwca 2016 odbył się w Gdańsku kurs Nowe Życie, w czasie którego 22 osoby miały okazję odkrywać żywą relację z Bogiem.

Mam pokój serca, radość. Cieszę się, że zamiast robić w tych dniach coś innego (spotkanie integracyjne w firmie, przejazd rowerowy w Gdańsku), wybrałam kurs Nowe Życie. Nauczyłam się otwierania się w czasie modlitwy i na drugiego człowieka.

Gabrysia

Odnalazłem wiarę, że moje grzechy nie są już dalszą przeszkodą do dalszego lepszego życia w relacji z Bogiem. Poczułem ulgę, jakby kamień spadł z moich pleców.

Roman

Bardzo silnie doświadczyłam Boga w modlitwie wstawienniczej - gdy czułam, że mnie samej brakuje słów, brakuje "właściwych" próśb czy słów dziękczynienia, czułam, że Bóg jest obecny w ludziach, którzy proszą za mną w tym, co szczególnie trudne. Czułam obecność Boga w kapłanie - konkretnym posłanniku Pana, w innych głoszących - w ich posługiwaniu. Najsilniejsze doświadczenie to moment oddania moich grzechów Chrystusowi. On umarł ZA MNIE. Nauczyłam się, że Bóg kocha mnie BEZWARUNKOWO!!! Cudowne, wspaniałe, niepojęte odkrycie... Ten kurs zmienił moje życie. Proszę Pana, bym tego nie zmarnowała.

Joanna

Poczułam Boga wewnątrz siebie i że On bardzo mnie kocha za to, że jestem. Nauczyłam się, ze warto całkowicie oddać się Jezusowi i Jego miłości, zaufać Mu na zawsze. Wspaniałe przeżycie. Otrzymałam Nowe Życie! Dziękuję i wiem, że będę zarażać wszystkich swoją radością, którą otrzymałam na kursie. Teraz wiem, że bez Jezusa nie ma życia.

Ania

Bóg na kursie oczyścił moją duszę i umysł. Uczyłam się wiary w Boga, który daje i nic nie chce w zamian.

Jola, 49 lat